תיווך

קורס תיווך נדל"ן

שוק הנדל"ן בארץ שוקק חיים, ורבים מבקשים להשתלב בו מקצועית ותעסוקתית. קורס תיווך נדל"ן מכין לקראת בחינות ההסמכה של רשם המתווכים מטעם משרד המשפטים מסלולי הכנה אלה אורכים לרוב בין חמישה ל-15 מפגשים, ומקדמים שיפור משמעותי בסיכויי המעבר של המבחן, המשמש כיסוד מקצועי לכל מי שמבקשים להשתלב בתחום נכסי דלא ניידי בכלל, ותיווך בפרט.

כמה מרוויח מתווך ?

תיווך דירות ונדל"ן מציע אפשרות נוחה לעבוד כעצמאיים. מי שמספיק מוכשר ועובד באיזור מספיק דינמי ומבוקש, גם יכול לעשות מהעניין לא מעט כסף. כדי לעסוק בתחום על פי חוק, יש לעבור את בחינת רשם המתווכים. לימודי הכנה לקראת המבחן מעניקים יתרון יחסי וסיכויי מעבר משופרים. מסלולי הכנה אלה זמינים כמעט בכל מקום בארץ, וחלקם מציע גם הכשרה מקצ  ועית נלווית שתקל על תחילת הפעילות בענף.

 

 


תיווך דירות ונדל"ן מציע אפשרות נוחה לעבוד כעצמאיים. מי שמספיק מוכשר ועובד באיזור מספיק דינמי ומבוקש, גם יכול לעשות מהעניין לא מעט כסף. כדי לעסוק בתחום על פי חוק, יש לעבור את בחינת רשם המתווכים. לימודי הכנה לקראת המבחן מעניקים יתרון יחסי וסיכויי מעבר משופרים. מסלולי הכנה אלה זמינים כמעט בכל מקום בארץ, וחלקם מציע גם הכשרה מקצ  ועית נלווית שתקל על תחילת הפעילות בענף.

 

התחום והתעסקות של המקצוע

כאשר קניין מעוניין ברכישת דירה או בית למגורים או להשכרה – המתווך הינו הזרוע המכוונת אשר דואג לארגון בירוקרטי ותקשורתי אל מול בעלי הנכסים – מעבר לכך , התהליך אשר המתווך אחראי עליו הוא מציאת נכס לרכישה או השכרה הקרוב ביותר לקריטריונים שניתנו על ידי הרוכשים הפוטנציאליים, תהליך המכירה כולל בתוכו איתור הנכס, ליווי הרוכשים והצגת הנכס, מיקוח ותקשורת אל מול בעלי הנכס ולבסוף – סגירת תהליך המכירה מבחינה פורמלית. כושר מכירה הוא שם המשחק בתחום.

תגובות פייסבוק